Behind the scenes logboek van Queendom of Gold Collection.
Echt Prachtig
Pre-pannekoek (🦠) ontmoette ik deze schoonheid terwijl ze werkte m’n favoriete winkel, de HEMA. Versteld van haar schoonheid floepte uit m’n mond dat ik haar prachtig vond. We raakte aan de praat en even later kreeg Het Mooie Meisje Van De Hema een naam, Siejen. Het was geweldig om haar te fotograferen. Ain’t she a beauty?!
Fotografische Baas
Misschien herken je Melaina nog van vorige campagne, toen stond zij namelijk voor de camera. Een goal van Melaina is haar fotografische skills verder te ontwikkelen. Daarom stond ze dit keer in plaat van voor de camera, er achter. Het bewijs spreekt voor zich dat Melaina nu al een baas achter de camera is. This is just the beginning.
Glam & Glow
Ik vind make-up echt een kunstvorm waarin je ook verschillende stijlen kunt vinden. Voor deze campagne wilde we een simpele, Dewey and sunkisssed look. Deveney heeft er niet alleen voor gezorgd dat het deze punten uitstraalde, maar de make-up-look bracht alles tot leven. Deveney zorgde de hele shoot ook voor touch-ups voor make-up en haar.
I See You, You See Me?!
The roles have reversed, nu stond Melaina mij te fotograferen. Ik weet nog toen ik op een festival stond en ik een queen ontmoette die studio queenhood al volgde. “Oh, ben jij het?! Love je werk! Laat jezelf zien vrouw”. Haar reactie was echt warm 🥹 Ik hoor vaker dat ik mezelf meer moet laten zien. Dankzij Melaina is er nu een mooie foto van me op de About-pagina. One step at the time 😋
Het was gewoon geweldig om met deze vrouwen iets moois te creëren, het gaf ons allemaal die creatieve boost. Op naar meer projecten met geweldige mensen.
Bekijk het resultaat in de gallery.
Model: @siiejenn
Make-up Artist: @mubydeveneyrobin
Photography: @meljalysa / @quinsaira
Creative Direction: @quinsaira
Love,
Quinsaira